تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۳۵: ۱۱

پیش فروش اولین آلبوم رسمی «حامد همایون» آغاز شد

حامد همایون
آلبوم موسیقی «دوباره عشق»، اولین اثر رسمی «حامد همایون»، ۲۲دی ماه منتشر می شود و سایت «بیپ تونز»، چند روز مانده تا انتشار این آلبوم، پیش فروش آن را آغاز کرده است.

به گزارش کافه رسانه، آلبوم «دوباره عشق»، با صدای «حامد همایون» و تهیه کننده‌گی «محسن رجب‌پور» از سوی شرکت «ترانه شرقی» روانه بازار موسیقی می شود. «حامد همایون» مدتی است با تک‌آهنگ‌های موفق خود، به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است. اکنون بسیاری از مخاطبان موسیقی پاپ، در انتظار اولین حضور رسمی او در بازار موسیقی کشور هستند.

 

آلبوم «دوباره عشق» شامل ۱۸ قطعه است که دوازده قطعه از آنها، تک‌آهنگ‌های شنیده شده این هنرمندند. «چتر خیس»، «بارون که زد»، «آه نکش»، «مردم شهر»، «به چشمات قسم»، «خدا همین حوالیه» و «دنیای من» نام تعدادی از‌ این آهنگ‌ها است که در «دوباره عشق» دوباره خواهیم شنید. اما وجود شش قطعه جدید و شنیده نشده، انتشار آن را برای مخاطبان هیجان‌انگیزتر می کند. این آهنگ‌ها «دیوونگی»، «قسمت»، «چه عشقی»، «نگاهم کن»، «دوباره عشق» و «می‌روم» نام دارد.

 

این قطعات ساخته خود «حامد همایون» هستند و تنظیم بیشتر آنها با «سامان امامی» بوده است. دو قطعه «چنین کنم چنان کنم» و «چه عشقی»، توسط «مسعود جهانی» و «دنیای من» نیز توسط «سپهر شاکری» تنظیم شده‌ است. ترانه‌ سرایان این آلبوم «سهیل حسینی»، «محمدرضا نظری»، «ندا حاتمی»، «آرزو مرجانی» و «مریم زاهدی» بوده اند.

 

«میلاد درخشانی»، «یاسر گرجی»، «امیر حقیری»، «یاسر جداری»، «سامان امامی» و «محمد افشانی» نیز نوازندگان سازهای مختلف در این آلبوم هستند.

 

آلبوم موسیقی «دوباره عشق» از هم اکنون در سایت «بیپ‌تونز beeptunes.com» به صورت قانونی قابل پیش‌خرید است.

لوگوی ویترین