تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۵۷: ۱۱

کنسرت «غزل عاشورا» هنوز اسپانسر ندارد

غزل عاشورا
خواننده آلبوم «غزل عاشورا» در آستانه فرارسیدن ایام محرم ضمن تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از فقدان تهیه‌کننده و اسپانسر در اجرای زنده آثار عاشورایی گلایه کرد.

به گزارش کافه رسانه محمد حشمتی خواننده آلبوم «غزل عاشورا» که آبان ماه سال ۹۲ به مدیریت هنری فریدون خشنود در بازار موسیقی منتشر شد با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی اینگونه توضیح داد: همان گونه که قبلا هم گفته بودم هم اکنون مشغول تولید چند قطعه موسیقایی برگرفته از اشعار مولانا و حافظ هستم که سعی دارم هم در کلام فارسی هم با پیروی از آهنگ‌های غیر ایرانی قطعات را به شیوه و سبک جدیدی بخوانم. البته قبل از اینکه بخواهم آلبوم جدیدی منتشر کنم چند قطعه در فضای مجازی منتشر خواهم کرد تا بازخورد نظر مخاطبان را دریافت کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای برای تولید یک آلبوم جدید با مضمون عاشورا دارد؟ بیان کرد: از شروع امسال درگیر یکسری مشکلات شخصی شدم که باعث شد تمرکز کاملی روی کارهای پیش بینی شده نداشته باشم، کما اینکه برنامه هایی هم برای تولید چند قطعه موسیقایی ویژه محرم و صفر داشتم که متاسفانه به دلیل کمبود وقت نتوانستم به آنها رسیدگی کنم اما در این دو ماه تلاش می کنم تا به سهم خود به فکر تولید اثری در زمینه محرم باشم.

این خواننده درباره اجرای زنده آلبوم «غزل عاشورا» گفت: چند بار تلاش کردیم تا کنسرت‌هایی را با محتوای آلبوم «غزل عاشورا» برگزار کنیم اما به دلیل اینکه اسپانسر معتبری برای پشتیبانی و حمایت مالی از چنین برنامه های بسیار کم است و یا اصولا وجود ندارد ما هم نمی توانیم بدون برنامه ریزی مالی وارد میدان شویم از این جهت با گذشت سه سال از تولید آلبوم که خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد، علیرغم میل باطنی هنوز موفق به برگزاری کنسرت نشدیم اما امیدوارم روزی این طلسم شکسته شود و ما بتوانیم با ورود یک اسپانسر نسبت به اجرای کار اقدام کنیم.

حشمتی در پایان عنوان کرد: مدتی پیش مذاکراتی داشتیم تا بتوانیم در قالب یک تئاتر که با ملودی های آلبوم «غزل عاشورا» همراه است نمایشی موسیقایی را روی صحنه ببریم. حتی در این زمینه با آقای هادی مرزبان برای کارگردانی و سالن اجرا مذاکرات اولیه صورت گرفته بود اما متاسفانه به دلیل فراهم نشدن اسپانسر موفق به عملی کردن ماجرا نشدیم. به هر ترتیب امیدوارم روزی این شرایط فراهم شود که بتوانیم این آلبوم ارزشمند را روی صحنه هم اجرا کنیم.

آلبوم «غزل عاشورا» به مدیریت هنری فریدون خشنود و خوانندگی محمد حشمتی پاییز ۹۲ همزمان با ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) برگرفته از هشت قطعه منتشر شد.

 

منبع: مهر

لوگوی ویترین